Zamykając to okno za pomocą przycisku X wyrażasz zgodę na przetwarzanie, w tym profilowanie przez Fundację Pestka oraz Jej Partnerów, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies i im podobnych technologiach stosowanych w Serwisach przez Fundację Pestka i Jej Partnerów w celu marketingowym, obejmującym analitykę w celach marketingowych w Serwisie Fundacji Pestka oraz w Internecie. Czytaj więcej w Regulaminie Portalu oraz Polityce Prywatności.

Biuro Zarządu

ul. Targowa 18 p. 925 (IX p.), Kielce
Pon - Pt : 08:00 - 16:00
Sob - Nd : Zamknięte

Uczestnicy KIS Mostki na wycieczce w Krakowie

W jeden z grudniowych poranków uczestnicy KIS Mostki wraz ze swoimi rodzinami mieli możliwość wyjechać na całodniową wycieczkę do Krakowa.

Uczestnicy mieli okazję zwiedzić Katedrę Wawelską, Dzwon Zygmunta oraz Krypty Królewskie. Następnym punktem programu był Rynek Główny, Sukiennice, Barbakan oraz Kościół Mariacki. Ostatnią atrakcją wycieczki było zwiedzanie Podziemnej Trasy Turystycznej mieszczącej się pod Rynkiem Głównym. Wyjazd był ciekawą formą spędzenia czasu wspólnie z rodzinami i doskonałą możliwością zintegrowania się z pozostałymi uczestnikami wycieczki.