Zamykając to okno za pomocą przycisku X wyrażasz zgodę na przetwarzanie, w tym profilowanie przez Fundację Pestka oraz Jej Partnerów, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies i im podobnych technologiach stosowanych w Serwisach przez Fundację Pestka i Jej Partnerów w celu marketingowym, obejmującym analitykę w celach marketingowych w Serwisie Fundacji Pestka oraz w Internecie. Czytaj więcej w Regulaminie Portalu oraz Polityce Prywatności.

Biuro Zarządu

ul. Targowa 18 p. 925 (IX p.), Kielce
Pon - Pt : 08:00 - 16:00
Sob - Nd : Zamknięte

Wigilia w WDK Mostki

W niedzielę 15 grudnia, w Wiejskim Domu Kultury w Mostkach, odbyło się spotkanie wigilijne, które przygotowało Koło Gospodyń Wiejskich działające przy WDK , Klub Integracji Społecznej „Szansa” wraz z zespołem „Skokotliwi”, radny Waldemar Krogulec oraz sołtys Jacek Uba wraz z radą sołecką.


Wszystkich zebranych przywitał kierownik placówki Krzysztof Szczygieł. Następnie odbył się koncert kolęd i pastorałek w wykonaniu zespołu „Skokotliwi”. Po części oficjalnej składano sobie życzenia oraz połamano się opłatkiem. Po życzeniach przyszła pora na wieczerzę wigilijną, którą przygotowało Koło Gospodyń Wiejskich, nie zabrakło również wspólnego kolędowania.

Foto: Zbigniew Biber http://skarzysko24.pl