Zamykając to okno za pomocą przycisku X wyrażasz zgodę na przetwarzanie, w tym profilowanie przez Fundację Pestka oraz Jej Partnerów, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies i im podobnych technologiach stosowanych w Serwisach przez Fundację Pestka i Jej Partnerów w celu marketingowym, obejmującym analitykę w celach marketingowych w Serwisie Fundacji Pestka oraz w Internecie. Czytaj więcej w Regulaminie Portalu oraz Polityce Prywatności.

Biuro Zarządu

ul. Targowa 18 p. 925 (IX p.), Kielce
Pon - Pt : 08:00 - 16:00
Sob - Nd : Zamknięte

Aktualności

Zaproszenie na konferencję Człowiek Człowiekowi Wsparciem

Fundacja „PEStka” zaprasza do wzięcia udziału w konferencji pn. "Człowiek Człowiekowi Wsparciem", która odbędzie się 24 listopada br. (piątek) w Domu Kultury Zameczek. Wydarzenie jest podsumowaniem projektu pn. „Homo Homini”, skierowanego do osób z kryzysie zdrowia psychicznego, realizowanego  z dotacji programu Aktywni Obywatele – Fundusz Krajowy finansowanego przez Islandię, Liechtenstein i Norwegię w ramach FunduszyEOG. Uczestnictwo w wydarzeniu jest bezpłatne.
 
Fundacja „PEStka” ma zaszczyt zaprosić Państwa na konferencję pn. „Człowiek Człowiekowi Wsparciem”, która odbędzie się 24 listopada 2023r r. w Domu Kultury Zameczek (szczegółowy program w załączeniu). Wydarzenie jest podsumowaniem projektu pn. „Homo Homini”, skierowanego do osób z kryzysie zdrowia psychicznego, realizowanego z dotacji programu Aktywni Obywatele – Fundusz Krajowy finansowanego przez Islandię, Liechtensteini Norwegię w ramach Funduszy EOG.
 
Podczas wydarzenia przedstawimy rezultaty projektu pn. „Homo Homini” oraz inne, nowatorskie rozwiązania i metody pracy, związane ze wspieraniem osób w kryzysie zdrowia psychicznego. Konferencja będzie również okazją do wymiany doświadczeń i refleksji na temat sytuacji osób doświadczających kryzysu zdrowia psychicznego oraz oferowanego im wsparcia w województwie świętokrzyskim.
 
Zaproszenie kierujemy do osób z doświadczeniem kryzysu zdrowia psychicznego oraz osób i instytucji, które wspierają osoby w kryzysie zdrowia psychicznego. Wydarzenie zostanie zorganizowane w formie stacjonarnej. Warunkiem uczestnictwa jest wypełnienie formularza zgłoszeniowego dostępnego pod adresem: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSfK0Mf7Odydo0dNELvBo_DmGZ6O6qIquQl9mvtyTlvMy3bY-w/viewform?vc=0&c=0&w=1&flr=0 a także podpisanie i odesłanie skanem zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz oświadczenia o wyrażeniu zgody na wykorzystywanie wizerunku, których wzory znajdują się w załączniku Nr 1 na adres : Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 
Termin nadsyłania zgłoszeń – 21.11.2023 r.
 
Osobą do kontaktu w przedmiotowej sprawie jest Anna Górak, Wiceprezes Zarządu Fundacji
 
„PEStka”, koordynator projektu pn. „HOMO HOMINI”.
 
Serdecznie zapraszamy!