Zamykając to okno za pomocą przycisku X wyrażasz zgodę na przetwarzanie, w tym profilowanie przez Fundację Pestka oraz Jej Partnerów, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies i im podobnych technologiach stosowanych w Serwisach przez Fundację Pestka i Jej Partnerów w celu marketingowym, obejmującym analitykę w celach marketingowych w Serwisie Fundacji Pestka oraz w Internecie. Czytaj więcej w Regulaminie Portalu oraz Polityce Prywatności.

Biuro Zarządu

ul. Targowa 18 p. 925 (IX p.), Kielce
Pon - Pt : 08:00 - 16:00
Sob - Nd : Zamknięte

Aktualności

 • Start
 • Aktualności
 • Uwaga! Organizacje pozarządowe z terenu woj. świętokrzyskiego - poszukujemy koordynatorów/koordynatorek wolontariuszy/wolontariuszek

Uwaga! Organizacje pozarządowe z terenu woj. świętokrzyskiego - poszukujemy koordynatorów/koordynatorek wolontariuszy/wolontariuszek

Fundacja PEStka wprowadza na rynek świętokrzyski innowacyjny sposób pracy z osobami doznającymi przemocy tj. asystentów/asystentki osób doznających przemocy. Inicjatywa jest realizowana w ramach projektu „Odnaleźć przestrzeń do zmiany”.

Koordynatorzy/koordynatorki to osoby wspierające wolontariuszy/wolontariuszki w wypełnianiu ich misji.  

Zadaniem koordynatora/koordynatorki będzie:

 • kojarzenie klientów/klientek wsparcia z wolontariuszami/ wolontariuszkami i umawianie wizyt,
 • wspieranie asystentów-wolontariuszy/asystentek-wolontariuszek w ich pracy,
 • prowadzenie dokumentacji pracy asystentów/asystentek,
 • udział w 4-dniowym szkoleniu „Asystent/asystentka osoby doznającej przemocy”,
 • współpraca z case managerem Fundacji PEStka, odpowiedzialnym za całość przedsięwzięcia pn. „Odnaleźć przestrzeń do zmiany” .

Zapewniamy:

 • superwizję specjalistów (w zależności do potrzeb, indywidualnie, grupowo, stacjonarnie lub on-line),
 • symboliczne wynagrodzenie,
 • możliwość rozwoju i uczestniczenia w pozostałych działaniach realizowanych w projekcie „Odnaleźć przestrzeń do zmiany”.

Planujemy przyjąć 2 osoby.

Z organizacją delegującą koordynatora/koordynatorkę Fundacja PEStka podpisze porozumienie o współpracy.

Uwaga! Organizacja deklaruje obsługę logistyczną spotkań koordynatora/koordynatorki z wolontariuszami/ wolontariuszkami.

Sposób zgłoszenia:

Organizacja przesyła ankietę zgłoszeniową kandydata/kandydatki na wolontariusza/wolontariuszkę mejjlem na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 

Ze zgłoszonymi osobami będziemy chcieli się spotkać (osobiście lub on-line) i odbyć krótką rozmowę kwalifikacyjną. O terminie spotkania powiadomimy telefonicznie i mejlowo.

Zgłoszenia przyjmujemy do dnia 27.11.2023r.

Więcej informacji:

Alicja Janiak-case manager Fundacji PEStka, tel. 41 341 74-96, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.