Zamykając to okno za pomocą przycisku X wyrażasz zgodę na przetwarzanie, w tym profilowanie przez Fundację Pestka oraz Jej Partnerów, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies i im podobnych technologiach stosowanych w Serwisach przez Fundację Pestka i Jej Partnerów w celu marketingowym, obejmującym analitykę w celach marketingowych w Serwisie Fundacji Pestka oraz w Internecie. Czytaj więcej w Regulaminie Portalu oraz Polityce Prywatności.

Biuro Zarządu

ul. Targowa 18 p. 925 (IX p.), Kielce
Pon - Pt : 08:00 - 16:00
Sob - Nd : Zamknięte

Aktualności

  • Start
  • Aktualności
  • Zapraszamy do udziału w konferencji pn. „Więc chodź - pomaluj NASZ świat…”. Termin nadsyłania zgłoszeń - 28.05.2023 r.

Zapraszamy do udziału w konferencji pn. „Więc chodź - pomaluj NASZ świat…”. Termin nadsyłania zgłoszeń - 28.05.2023 r.

Fundacja „PEStka” zaprasza na konferencją „Więc chodź - pomaluj NASZ świat…” podsumowującą projekt o tej samej nazwie.

Konferencja odbędzie się 30 maja 2023 r. w godz. 10-16 w Wojewódzkim Domu Kultury im. Józefa Piłsudskiego w Kielcach na sali portretowej.

W I Bloku podsumujemy działania projektowe, przedstawimy szczegółowo innowację realizowana w ramach projektu (program aktywizująco-wspierający) oraz zapoznamy się z opiniami osób uczestniczących w działaniach oraz współpracujących, a także poznamy podsumowanie raportu ewaluacyjnego.

W II Bloku starannie dobrane grono prelegentów- przedstawicieli instytucji oraz organizacji zajmujących się tematem przemocy - przybliżą Państwu zagadnienia związane z przemocą domową, rówieśniczą oraz wobec seniorów w aspekcie profilaktyki oraz pomocy rodzinom dotkniętym problemem przemocy.

Będzie okazja podzielić się spostrzeżeniami, refleksjami, zadać pytanie ekspertom.

Program konferencji do pobrania (tutaj)

Gorąco zachęcamy do udziału w konferencji WSZYSTKICH, którym tematyka przemocy domowej jest bliska zawodowo oraz tych, którzy dopiero zapoznają się z tą tematyką.

Zapraszamy w szczególności:

- instytucji stykających się z problemem przemocy domowej, senioralnej, rówieśniczej
- członków zespołów interdyscyplinarnych i grup roboczych ds. przeciwdziałania przemocy w rodzinie
- pracowników, członków, wolontariuszy organizacji pozarządowych
- przedstawicieli samorządu terytorialnego i jego jednostek (m.in. Ośrodki Pomocy Społecznej, PCPR, szkoły, jednostki wspierające rodziny w kryzysie)
- osoby, które chcą pogłębiać wiedzę i doskonalić swój warsztat pracy w obszarze przemocy w rodzinie, w szczególności seniorów i rodziców

Dwa sposoby zgłoszenia udziału:

1 sposób: wypełnienie formularza zgłoszeniowego dostępnego pod adresem: https://forms.gle/9HcLZJ66p5DUQ7zw7

2 sposób: wysłanie zgłoszenia na maila: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Proszę podać imię, nazwisko, telefon kontaktowy, e-mail, preferencje żywieniowe (np. dieta mięsna, wegetariańska, bezglutenowa itp.), nazwę instytucji/podmiotu reprezentowanego

Termin nadsyłania zgłoszeń – 28.05.2023 r.

Uwaga! Przy rejestracji przed konferencją będzie możliwość nieodpłatnego pobrania pakietów edukacyjnych traktujących o przemocy domowej lub tematach pokrewnych oraz materiałów konferencyjnych

Udział w konferencji jest bezpłatny!

Osoby do kontaktu w sprawie rekrutacji: Anna Mikołajczyk lub Dawid Dziarmaga tel. 41 341 74 96.

Serdecznie zapraszamy!